Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bayern “poker” ndaj Atleticos, Lukaku ruan nderin e Interit, Liverpool fiton me autogol

Bayern “poker” ndaj Atleticos, Lukaku ruan nderin e Interit,

Inter ka arritur të marrë vetëm një pikë nga ndeshja e parë në grupe e Champions League. Zikaltërit barazuan 2-2 në minutën e fundit ndaj Borussia Monchengladbach, me Romelu Lukakun heroin e ndeshjes.

Ishte Lukaku ai që kaloi në avantazh skuadrën e Contes në fillimin e pjesës së dytë, por gjermanët përmbysën rezultatin. Kur dukej se Interi do të dilte pa pikë nga kjo përballje, sulmuesi belg barazoi gjithçka.

Ndërkohë, Bayern Munchen ka shpartalluar 4-0 Atletico Madrid. Golat për kampionët në fuqi të Evropës u shënuan nga Coman (2), Goretzka dhe Tolisso.

Liverpool fitoi me rezultatin e ngushtë 1-0 në Holandë, ndaj Ajax. Ishte autogoli i Tagliafico ai që i dha fitoren “Të kuqve” të Jurgen Klopp.

Atalanta mposhti thellë 4-0 në Danimarkë modestët Midtjylland, ndërsa City mposhti 3-1 portugezët e Portos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore