Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bayern bën detyrën, “poker” golash me Bielefeld

Bayern bën detyrën, “poker” golash me Bielefeld

Një fitore të lehtë ka arritur Bayern Munchen në javën e katërt të kampionatit ku ka mundur modestët e Arminia Bielefeld me rezultatin 1-4 në transfertë.

Dy gola të Lewandowski dhe dy të Muller i dhanë fitoren bavarezëve për të marrë 3 pikë e radhës në Bundesliga dhe për t’u ngjitur në vendin e dytë në klasifikim.

Vendasit e kishin të pamundur t’i bënin ballë furisë së djemve të Flick dhe gjatë pjesës së dytë të takimit u përpoqën të mos pësonin më shumë. Goli i nderit u shënua nga Doan në minutën e 58.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore