Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Baseli dhuron spektakël sërish! Nuk ndalen "vuajtjet" për Partizanin pëson golin e dytë (Video)

Baseli dhuron spektakël sërish! Nuk ndalen "vuajtjet"

Partizani e ka të pamundur të përballojë Baselin dhe ka pësuar dy gola nga zviceranët, që tregojnë se janë një skuadër e nivelit të lartë.

Zviceranët shënuan fillimisht me Stocker në pjesën e parë dhe tashmë në të dytën gjejnë golin me Arthur në minutën e 52-të me një gol shumë të bukur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore