Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Bare: Miqësore që na vlejtën, në shtator do synojmë 3 fitore

Bare: Miqësore që na vlejtën, në shtator do synojmë 3

Keidi Bare në intervistën për Supersport pas humbjes 3-1 ndaj Republikës Çeke vlerësoi paraqitjen e kuqezinjëve, ndërsa shtoi se këto dy sfida do i shërbejnë Shqipërisë për duelet kualifikuese të shtatorit ndaj Polonisë dhe Hungarisë.

“Kemi folur shumë gjatë për sulmin, jemi stërvitur gjatë. Bëmë gjënë e duhur, sulmuam, por rezultati na mungoi. Ishte e pamundur. Ishin thjesht 2 ndeshje miqësore, ne provuam skema, lojtarë për ndeshjet e shtatorit.Të gjithë lojtarët japin maksimumin e tyre. Asnjë nga ne nuk dëshiron të humbë as në miqësore as në ndeshjet kualifikuese. Duhet të vazhdojmë me një rritëm më të lartë dhe t’i bëjmë gjërat më mirë në shtator”.

“Këto ishin ndeshje testuese për ne, për të bërë sa më mirë në ndeshjet e shtatorit. Provuam disa gjëra, skema të ndryshme. Mendoj që çunat dhanë 100 në fushë, shpresoj që në shtator të vijnë të gjithë në formë dhe pse jo të marrim 3 fitore”, u shpreh Bare.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore