Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO)

"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e

Prej kohësh këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, me disa publikime në rrjetet sociale na kishte dhënë sinjale se ishte në prag të nxjerrjes së një kënge.

Kënga e cila është realizuar enkas për 100 vjetorin klubit të futbollit Tirana, është një bashkëpunim mes asaj dhe Dj Sardit.

Kënga titullohet “Bardh’ e blu”, duke marrë shkas nga ngjyrat e fanellës së lojtarëve të Tiranës.

Xhirimet janë bërë në Stadiumin “Selman Stermasi” ku marrin pjesë dhe futbollistët e KF Tiranës.

Tirana fitoi kampionatin e Superligas Shqiptare pas 11 vitesh. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore