Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Barcelona mbetet thatë, PSG i rrëmben objektivin e merkatos

Barcelona mbetet thatë, PSG i rrëmben objektivin e merkatos

Barcelona po ndjek prej kohësh futbollistin e Manchester City-t, Eric Garcian. Mbrojtësi i qendrës i pëlqen të rikthehet në Barcelonë dhe me shumë mundësi të luajë si titullar.

Lëvizja dukej e sigurt, por duket se situatat kanë ndryshuar tashmë. Gjasat janë që diçka e tillë të mos ndodhë, pasi në garë është futur dhe PSG.

Kampionët e francës e duan futbollistin në ekip. Ata janë gati që të futen në garë për ta rrëmbyer, pasi drejtori Leonardo beson tek ai. Trajneri Mauricio Pochettino e njeh mirë që prej kohës kur drejtonte Tottenham.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore