Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Aventura e tij me Topçinjtë dukej në fund, Aubameyang firmos sërish me Arsenal: Do lë trashëgimi

Aventura e tij me Topçinjtë dukej në fund, Aubameyang firmos

Deri para pak muajsh, aventura e Pierre-Eemerick Aubameyang tek Arsenal dukej e mbyllur.

Zërat për interesimet e Inter-it, Paris Saint-Germain-it dhe Barcelona-s kanë qenë të shumtë. Por fundi i sezonit të kaluar ka ndryshuar gjithçka.

Topçinjtë kanë fituar në fillim Kupën e Anglisë dhe më pas Superkupën e Anglisë. Tani vetë sulmuesi ka vendosur të vazhdojë me londinezët.

Pikërisht Arsenal-i ka dhënë lajmin e zgjatjes së kontratës së Aubameyang deri në vitin 2023. Lojtari ka thënë: “Dua të lë një trashëgimi. Ky është vendi të cilit i përkas”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore