Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Autopsia: Zemra e Maradonës peshonte dy herë më shumë se ajo normale

Autopsia: Zemra e Maradonës peshonte dy herë më shumë se ajo

Zemra e Diego Armando Maradonës, e marrë gjatë autopsisë, peshonte dy herë më shumë se ajo normale.

Ky është rezultati, sipas mediave vendase, ndërsa pritet të kryhen testime të tjera laboratorike, si pjesë e raporteve plotësuese të kërkuara nga mjekët ligjorë, të cilët kryen autopsinë.

Sipas mjekëve ligjorë që kryen autopsinë, Maradona vuante nga “kardiomiopatia e zgjeruar” dhe peshonte më shumë se 500 gramë, gati dyfishi i peshës së një zemre normale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore