Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Atletico Madrid 0-1 Milan, notat e lojtarëve

Atletico Madrid 0-1 Milan, notat e lojtarëve

Milani ka regjistruar fitore shumë të rëndësishme kundër Atletico Madridit për të hyrë fuqishëm në garë për një vend në të tetën e finales në Ligën e Kampionëve.

Rossonerët janë vlerësuar me notë mesatare më të lartë, falë triumfit dhe paraqitjes më të mirë. E gjithë skuadra italiane ka marrë nota solide duke përjashtuar Olivier Giroud e Rade Krunic.

SofaScore ka bërë vlerësimin e plotë të lojtarëve të të dyja skuadrave në ndeshjen Atletico Madrid 0-1 Milan.

Atletico Madrid 0-1 Milan, notat e lojtarëve Atletico Madrid 0-1 Milan, notat e lojtarëve 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore