Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Ata të shkatërruan ëndrrën e fëmijërisë”/ Presidenti i Real Madrid i kthen mesazhin Mbappe-s

“Ata të shkatërruan ëndrrën e

Pak më parë ka dalë mesazhi i Kylian Mbappe për presidentin e Real Madridit, Florentino Perez.

23-vjeçari francez i tha se më në fund zgjodhi të qëndronte në Paris Saint-Germain dhe e falënderoi për propozimin.

Perez, nga ana e tij, i është përgjigjur MbapPe me një mesazh , i cili i shkoi drejtuesve të klubit francez.

“Më vjen keq për atë që ndodhi në ditët e fundit. Ata ju shkatërruan ëndrrën e fëmijërisë. Unë ju uroj më të mirën”. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore