Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Asgjë, asgjë, nuk jam Joe Laws”/ Si Florian Marku e tërboi Rylan Charlton (Video)

“Asgjë, asgjë, nuk jam Joe Laws”/ Si Florian Marku e

Florian Marku arriti të fitonte mbrëmjen e djeshme kundër Rylan Charlton. Gjithçka shkoi shumë mirë për shqiptarin, i cili e dominoi gjithë takimin duke e merituar dhe fitoren në fund.

Gjatë duelit telekamerat kanë kapur disa momente, ku Marku shkëmben disa fjalë në momentin që anglezi po e gjuante. Ai dëgjohet duke i thënë se këto grushte nuk janë asgjë e se ai nuk është Joe Laës.

Ky i fundit është një tjetër boksier anglez që është ndezur me Charltonin në tetorin e kaluar, ku fitues doli kundërshtari i Florianit me KO.

Mesa duket boksieri ynë përveçse stërvitjes, ka studiuar me kujdes dhe kë do të kishte përballë në ring për ta kontrolluar sa më mirë ndeshjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore