Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

As që nuk e kishim menduar/ Leo Messi tani provon veten si aktor, protagonist në një film

As që nuk e kishim menduar/ Leo Messi tani provon veten si aktor,

Lionel Messi ka zbuluar së fundmi një tjetër talent të tijin, që pak kush ia njihte. Ylli argjentinas duket ai ka zgjedhur të jetë protagonist edhe përtej futbollit. Ai është hedhur në një botë tjetër, atë të televizionit, ku do të luajë si aktor filmi.

Sulmuesi i PSG-së do të shfaqet në ekranin e vogël në serialin “Los Protectores”, një serial argjentinas që po shënon sukses të madh dhe ku do të bëjë një shfaqje në atë që do të jetë sezoni i dytë i komplotit, pasi ka regjistruar sekuencën e tij disavjeçare.

Ky sezon i dytë i serialit është xhiruar në vende të ndryshme, duke prekur dhe lagje e rrethina të kryeqytetit argjentinas Buenos Aires. Madje, edhe në Paris ku Messi është së bashku me familjen e tij dhe ku ka regjistruar skenën e tij.

Seriali do të shfaqet vitin e ardhshëm, kur do të publikohet kjo pjesë e dytë e serialit. Lionel Mesi i ka lënë gojëhapur producentët të cilët kanë vënë në dukje aftësitë e tij në aktrim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore