Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Arsenali gati të “shkundë xhepat” për Dusan Vlahoviç

Arsenali gati të “shkundë xhepat” për Dusan

Arsenali është i gatshëm që të “boshatisë” llogaritë për të siguruar shërbimet e sulmuesit serb të Fiorentinës, Dusan Vlahoviç.

Kështu shkruajnë mediat britanike, duke shtuar se “Topçinjtë” janë të dëshpëruar në gjetjen e një sulmuesi në gjendje që të tërheqë ekipin në fazën ofensive dhe Vlahoviç konsiderohet si emri perfekt për ta bërë këtë.

Por, për kartonin e sulmuesit serb është e interesuar gjysma e Europës. Në listë e skuadrave që janë raportuar se kanë shfaqur interes është United, Chelsea, PSG, Real, Tottenham e Juventus.

Megjithatë, në këtë periudhë krize të përgjithshme, ajo që po step ekipet e mëdha dhe ofertat në dyert e Fiorentinës është shifra prej të paktën 70 milionë eurosh që Fiorentina ka vënë për lënien të lirë të lojtarit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore