Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime në tualetin e lokalit

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Mediat e huaja kanë zbuluar të tjera detaje nga arrestimi i Conor McGregor në Francë. Raportohet se ylli i UFC i ka treguar ‘pjesët intime’ një gruaje të martuar në një tualet në lokalin në Korsika.

 32-vjeçari u arrestua të premten nën akuzën për ngacmim seksual, ndërsa një ditë më pas u la i lirë nga autoritetet.

Ajo pretendon se irlandezi 32-vjeçar e sulmoi dhe më pas i tregoi burrërinë, pasi McGregor e kishte tepruar me alkoolin.

McGregor u la i lirë pa ndonjë akuzë, por çështja penale është ende aktive dhe ai mund të thirret në gjykatë sërish këtë javë.

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Arrestimi i McGregor/ Shokon gruaja e martuar: Më tregoi pjesët intime

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore