Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Armando Broja krah Brad Pitt në Londër/ Çfarë i bëri bashkë dy yjet

Armando Broja krah Brad Pitt në Londër/ Çfarë i bëri

Armando Broja është një ndër lojtarët më të suksesshëm të Kombëtares shqiptare të futbollit, teksa po kor sukses në Premiere League-n angleze.

Megjithatë, duket se fikusi i 20-vjeçarit nuk është vetëm tek futbolli, teksa së fundmi ai është parë në një event shumë të rëndësishëm në Londër.

Armando ka parakaluar në tapetin e kuq të venetit për premierën e filmit më të ri të Brad Pitt, “Bullet Train”. E në fakt ylli shqiptar pati dhe rastin ta takonte aktorin hollivudjan, teksa të dy u shkëmbyen gjatë parakalimit.

Sulmuesi shqiptar që vazhdon të jetë në pronësi të bluve të Chelsea-s, po diskutohet shumë gjatë kësaj merkato, dhe dilemë mbetet nëse do të qëndrojë në kryeqytet, apo do të huazohet ose shitet në një skuadër tjetër. Një gjë është e sigurt që golat e tij nuk do të na mungojnë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore