Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Anulohet ndeshja e ekipit të madh francez në Ligue 1, zbuloni arsyen e çuditshme

Anulohet ndeshja e ekipit të madh francez në Ligue 1, zbuloni arsyen e

Një situatë e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kampionatin francez të futbollit mes Lorientit dhe Lionit e cila nuk do të zhvillohet për shkak të gjendjes së fushës.

Një event i organizuar pak ditë më parë në stadiumin e e vendasve e ka lënë terrenin e lojës në një gjendje të mjerueshme duke bërë që zhvillimi i takimit të sotëm të shtyhet për një ditë tjetër.

Kjo situatë ka shkaktuar mjaft polemika te tifozët të cilët kanë ngritur zërin duke u ankuar sesi një eveniment mund të shtyjë një ndeshje futbolli dhe që kjo gjë nuk ishte menduar nga organizatorët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore