Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Andi Lila e tepron më shumë seç duhet: Mourinho nuk merr vesh nga futbolli

Andi Lila e tepron më shumë seç duhet: Mourinho nuk merr vesh

Andi Lila, ish-lojtari i Kombëtares shqiptare, tashmë në rolin e opinionistit sporitv ka komentuar sfidën e djeshme mes Shqipërisë dhe Polonisë ku kuqezinjtë humbën me rezultatin 0-1.

Në analizën e tij për ndeshjen e kombëtares, Lila foli me superlativa për kuqezinjtë, megjithatë e teproi me kritikën e tij ndaj një trajneri si Jose Mourinho.

“Sot ne bëmë një ndeshje të shkëlqyer. Sot Kumbulla, me atë që bëri ndaj Lewandowskit, tregoi se e Meriton të luajë titullar, ndaj Mourinho ose është me pushime në Romë, ose nuk merr vesh nga futbolli”, tha ndër të tjera ish mbrojtësi kuqezi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore