Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Allegri është çmendur": emri surprizë për Juventus-in

"Allegri është çmendur": emri surprizë për

“Në këtë moment besoj se Juventus është tërhequr”. Këto kanë qenë fjalët e Luca Momblano, gazetar sportiv italian në lidhje me operacionin Di Maria.

“Allegri është çmendur javën e kaluar për këtë situatë. Trajneri e do me çdo kusht dhe i ka kërkuar klubit të bëjë një sforcim për ta marrë”.

ALTERNATIVA E DI MARIA – “Nëse nuk merret Di Maria, Berardi mbetet kandidati i fortë. Në Serinë A është një nga mënyrat më të mëdha për numrat që ka. Është lojtari më efikas i kampionatit nga krahu i djathtë. Zaniolo? Me rezultojnë kërkesa jashtë merkatos”.

NERES DHE RAPHINHA – “Dikush në klub këmbëngul për emrin e Dabid Neres. Më pas është Rapinha i Leeds United, për të cilin interesohet edhe Barcelona”.

KOULIBALY – “Juventus e ka për të detyrë të interesohet për një lojtar, duke marrë parasysh vështirësitë financiare të klubit axurr”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore