Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Alban Hoxha zbulon pasionin e të birit: Besoj do bëhet...

Alban Hoxha zbulon pasionin e të birit: Besoj do bëhet...

I ftuar në “Wake Up”, Alban Hoxha, portieri i Partizanit dhe i Kombëtares foli për raportin e tij me djalin dhe pasionin e vogëlushit për futbollin.

I biri duket se do ndjekë gjurmët e të atit, pasi sipas Albanit, ai ka talent për t’u bërë portier.

“E shoh që ai e ka shumë dëshirë sportin. Ka ardhur që i vogël në stadium dhe duke u rritur dhe duke e kuptuar.

Ai është i dashuruar me të gjitha ekipet, e dashuron futbollin. Ai sheh vetëm ndeshje futbolli në telefon. E marr gjithmonë me vete. Ka talent, por ka për portier. Besoj do bëhet portier”, u shpreh Alban Hoxha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore