Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Alarm tek Barcelona, Koeman ndërpret konferencën, i del gjak nga hunda (VIDEO)

Alarm tek Barcelona, Koeman ndërpret konferencën, i del gjak nga hunda

Barcelona është në alarm pasi trajneri Ronald Koeman, ka shfaqur së fundmi probleme shëndetësore.

Në konferencën për shtyp të sotme, trajneri pati një derdhje gjaku të papritur nga hunda, duke alarmuar gazetarët dhe stafin.

Por ky nuk është një episod i izoluar, pasi një ngjarje e tillë në konferencë për shtyp i kishte ndodhur atij edhe në 30 janar.

Koeman ka pësuar një ndërhyrje në zemër, dhe mendohet që ilaçet që po merr në fazën e rehabilitimit i shkaktojnë edhe momente të tilla të sikletshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore