Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Akuza e rëndë e trajnerit të Juventusit ndaj ish-bashkëshortes: Prishi 200 mijë euro nga paratë e djalit

Akuza e rëndë e trajnerit të Juventusit ndaj

Akuza e Massimiliano Allegrit ndaj ish-bashkëshortes së tij, Claudia Ughi, është e rëndë. Trajneri i Juventusit pretendon se ajo ka përdorur paratë që ishin të fëmijëve për qëllime të tjera.

Mediat italiane shkruajnë se bëhet fjalë për një shumë të konsiderueshme, 200 mijë euro. Kjo është ajo çfarë Allegri pretendon dhe do të jetë një gjyqtar në Torino ai që do të vlerësojë akuzën e tij.

Kujtojmë se martesa e Allegrit me Ughin zgjati 13 vite dhe vendosën që të divorcoheshin në vitin 2017. Ata kanë një djalë 11-vjeçar së bashku.

Trajneri i bardhezinjve e ka paditur nënën e djalit të tij, pasi ka shpenzuar paratë e paguara nga ai për mirëmbajtjen mujore për të birin. Për këtë Ughi do të duhet t’i drejtohet Pallatit të Drejtësisë “Bruno Caçia” në Torino në datën 5 korrik.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore