Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

70 mijë euro dhe 3 ora super të shtrenjta, grabitet shtëpia e Rei Manaj

70 mijë euro dhe 3 ora super të shtrenjta, grabitet shtëpia e Rei

Grabitet shtëpia në Spanjë e sulmuesit të kombëtares shqiptare, Rei Manaj. 23-vjeçari ka mësuar një lajm të keq mbrëmë, në shtëpinë e tij ishin futur hajdutët, duke i shkaktuar një dëm tepër të madh ekonomik.

Lajmi u zbulua nga menaxheri Xhani Demika, i cili nëpërmjet një postimi në faqen e “Instagramit” bëri me dije se futbollistit i janë grabitur 3 ora super të shtrenjta si dhe një vlerë prej 70 mijë eurosh.

“Sapo mora vesh një lajm super të shëmtuar, është thyer shtëpia e Rei Manajt në Spanjë. Një gjest shumë i ulët, shpresoj vëlla të gjendet sa më shpet pasi dhe vlera nuk ishte e vogël. 3 ora super të shtrenjta dhe 70 mijë euro të vjedhura. Uroj të gjenden sa më shpejt vëllai”, shkruan Demika. 

70 mijë euro dhe 3 ora super të shtrenjta, grabitet shtëpia e Rei

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore