Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

4 EMRAT/ Ja kandidatët potencialë për pankinën e Kombëtares

4 EMRAT/ Ja kandidatët potencialë për pankinën e

Ndeshja me Armeninë ishte e fundit për Edi Rejën në drejtimin e Kombëtares shqiptare dhe madje edhe data e kontratës me Federatën Shqiptare të Futbollit.

Kështu zyrtarisht, kuqezinjtë janë pa trajner dhe pritet të shihet se çfarë do të ndodhë me rinovimin e italianit, por ndërkohë shumë emra të tjerë janë përfolur muajin e fundit, si kandidatë për të marrë stolin e kuqezinjve.

Nga Luixhi di Biaxho, Esteban Kambiaso, i cili ishte për vizitë edhe në Tiranë, apo Marko Xhampaolo, që është një preferencë e presidentit Armand Duka.

Po ashtu edhe Besnik Hasi që është përfolur shumë, ka dalë sërish në skenë për të drejtuar ekipin kombëtar.

Në ditët në vijim pritet edhe njoftimi se çfarë do të ndodhë me Edi Rejën dhe të ardhmen e stolit të Shqipërisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore