Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Shëndeti

Drejtuesi i JOQ Albania sfidon të ftohtin duke u futur në liqen: Mënyra më e mirë për të zbythur virusin

Drejtuesi i JOQ Albania sfidon të ftohtin duke u futur në liqen:

Stuhia Filomena ka mbërritur në vendin tonë duke bërë që Shqipëria të "ngrijë" nga i ftohti dhe reshjet e dëborës.

Bora ka zbardhur një pjesë të vendit dhe përveç vështirësive që ka sjellë kjo gjë, nga ana tjetër pamjet e ofruara kanë qenë spektakolare.

Ndërkohë teksa temperaturat shkojnë nën disa gradë minus, për drejtuesin e JOQ Albania, Gentjan Çekeli, kjo gjë është thjesht çështje numrash.

Ai është futur të lahet në një liqen malor në Malin me Gropa, ku nga përllogaritjet temperaturat aty shkojnë deri në -10 gradë Celsius.

”Ka llafe që në Tiranë bën ftohtë, por këtej është koha perfekte për të notuar”, shkruan në profilin e tij në Instagram Çekeli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gent Cekeli (@genttinglost)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore