Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Zbardhen detajet nga aksidenti i trefishtë në Gjirokastër, plagosen tre persona mes tyre një i mitur

Zbardhen detajet nga aksidenti i trefishtë në Gjirokastër,

Detaje të reja kanë dalë pasditen e sotme nga aksidenti i rëndë i ndodhur në Gjirokastër.

Bëhet me dije se autobusi i linjës Dropull-Kakavijë është përplasur me një makinë dhe më pas me një tjetër autobis.

Mësohet se autobusi i linjës Dropull-Kakavije, që drejtohej nga 45-vjeçari G. D., është përplasur me automjetin tip “Benz”, që drejtohej nga  36-vjeçari A. Sh., 36 vjeç dhe me një autobus që drejtohej nga Th. D., 37 vjeç.

Për pasojë kanë mbetur të dëmtuar drejtuesi i autobusit G. D., drejtuesi i automjetit “Benz”, A. Sh. dhe djali i tij i mitur, të cilët u transportuan në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore