Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO/ Të veshura me të zeza, kush janë gratë që RRËQETHËN turmën pas incidentit të Berishës

VIDEO/ Të veshura me të zeza, kush janë gratë që

Menjëherë pas incidentit të Berishës i cili u godit nga një person I veshur me të kuqe në turmën me njerëz, në podiumin e demokratëve, janë ngjitur disa gra.

Gratë ishin veshur me të zeza, dhe kënduan një këngë dedikuar djemve të cilët janë larguar jashtë nga Shqipëria të cilat nuk po shihen me ta.

Pjesë nga video:

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore