Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO/ Mes lotësh e përqafimesh, ja momenti kur e moshuara braktis “shtëpinë e ferrit” që u dhunua barbarisht

VIDEO/ Mes lotësh e përqafimesh, ja momenti kur e moshuara braktis

E moshuara e cila është dhunuar ditën e sotme nga disa infermiere të Shtëpisë së të Moshuarve në Pejë është larguar nga qendra.

Lajmi është konfirmuar për mediat, teksa është bërë publike gjithashtu edhe një video ku tregohet ky moment.

Njoftohet se e moshuara është marrë nga vajza e saj mes lotësh dhe përqafimesh.

E moshuara është nëna e një dëshmori i cili ka dhënë jetën për Kosovën, ndërkohë që prej disa kohësh vuante nga Alzhaimeri dhe ishte strehuar pranë Shtëpisë së të Moshuarve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore