Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO/ I qetë duke ecur në rrugë, pamje EKSKLUZIVE para se Gert Shehu të godiste me grusht Berishën

VIDEO/ I qetë duke ecur në rrugë, pamje EKSKLUZIVE para se Gert

I qetë duke ecur në një nga rrugicat e Tiranës.

Këto janë pamjet ekskluzive për Gazetën Shqip që tregojnë 31-vjeçarin Gert Shehu para se të qëllonte me grusht kreun e PD, Sali Berisha.

Në pamje duket sikur çdo gjë shkon është në rregull derisa Shehu hyn mes protestuesve dhe sulmon kreun e PD papritur.

31-vjeçari Gerti Shehu qëlloi kreun e PD, Sali Berisha teksa ky i fundit po marshonte në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, krah kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Menjëherë pas sulmit ai u neutralizua nga bodigardët e Berishës ndërsa drejt tij u sulën edhe mbështetësit demokratë që kishin dalë në protestë të cilët nisën ta qëllonin.

Duke qënë se mbeti i lënduar, Shehu u shoqërua për në spitalin e Traumës, ndërsa Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për incidentin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore