Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO/ Goditi Sali Berishën, si protestuesit dhe truprojat "mbytën" me grushte nga trupi dhe fytyra Gert Shehun

VIDEO/ Goditi Sali Berishën, si protestuesit dhe truprojat

Një moment frike, ankthi dhe tensioni pushtoi pak minuta më parë protestën e opozitës.

Vetëm pak çaste pasi nisi zyrtarisht protesta e opozitës kreu i PD-së Sali Berisha është goditur nga një 31-vjeçar me grusht në fytyrë dhe lideri i opozitës është rrëzuar përtokë.

Veprimi ka irrituar protestuesit e tjerë por dhe truprojat të cilët kanë reaguar duke rrethuar agresorin dhe duke e qëlluar me grusht nga trupi dhe fytyra.


Por dy persona kanë ndërhyrë duke mos i lejuar ta qëllojnë, janë truproja i Berishës dhe ish-drejtuesi i policisë Erzen Breçani.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore