Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO e rëndë/ Dy ditë pas tragjedisë në Himarë, ndodh e papritura në Shëngjin! Çmendet i riu me motorin e ujit

VIDEO e rëndë/ Dy ditë pas tragjedisë në Himarë,

Pamje të rënda janë shpërndarë ditën e sotme në rrjet teksa një motor uji ka rrezikuar jetën e disa pushuesve në Shëngjin.

Siç shihet në video, një person i cili kishte marr për tu argëtuar një motor uji ka rrezikuar jetën e dy pushesve që ishin duke u larë në det, teksa u ka kaluar fare pranë dhe i ka mbuluar me ujë.

Pasi i ka hipur motor ujit, i riu ka kthyer dhe njëherë kokën dhe është larguar me shpejtësi duke mos u interesuar fare për personat që la pas.

Kujtojmë se kjo ngjarje ka ndodhur vetëm dy ditë pas tragjedisë së rëndë në Potam, Himarë ku ka ndërruar jetë në mënyrë makabre një 7-vjeçare e copëtuar nga skafi.

Nga ana tjetër që prej dy ditësh Policia e Shtetit ka nisur aksionin për blllokimin e skafeve pa leje dhe survejimin e plazheve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore