Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VIDEO +18/ Vajza në Tiranë e përkëdhel dhe puth kotelen, më pas i përplas me fuqi kokën te shkallët e pallatit

VIDEO +18/ Vajza në Tiranë e përkëdhel dhe puth kotelen,

Një video e rëndë po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.

'Ndihma e kafshëve në Shqipëri' por dhe adresa të tjera në ndihmë të kafshëve në vend kanë ndarë në rrjetin social 'Instagram', një video të një vajze të re, e cila tenton të mbysë kotelen e vogël.

Në video shihet qartë se vajza e merr kotelen në dorë, e përkëdhel e më pas e përplasme fuqi në mur. Nuk dihet nëse kotelja ka ngordhur pasi vajza vjen shumë pranë kamerës e nuk shihet qartë se ç'ndodh më pas.

Ngjarja ka ndodhur në Brakë të Tiranës, ndërsa faqja shkruan se vajza do të denoncohet nga banorët e zonës në polici.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANIMAL AID ALBANIA (@ndihmaekafsheveshqiperi)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore