Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Vetëm me 200 lekë në xhep, SPAK “shkund” ish-kryebashkiakun e Dibrës

Vetëm me 200 lekë në xhep, SPAK “shkund”

Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Muharrem Rama, është thirrur ditën e sotme në SPAK. 

Së fundmi gazetarja Anila Hoxha, ka publikuar një foto nga momenti kur ish-kryebashkiaku del nga SPAK, dhe në nga xhepat i del një 200 lekësh i ri.

“Ish-kryetari i Bashkise se Dibres, ishte aq i emocionuar kur po hynte ne prokurori sa dhe 2 mije lekeshja qe kishte ne xhep deshi te dale nga astari,”-shkruan Anila Hoxha.

Mesa duket takimi mes Ramës dhe prokurorëve të SPAK nuk ka shkuar dhe aq mirë, këtë e vërtetojnë fotot e shkrepura jashtë ambienteve të prokurorisë së Posaçme.

Vetëm me 200 lekë në xhep, SPAK “shkund”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore