Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çupi deklaratë “BOMBË”: Meta ka shitur informacion sekret tek Irani, ngarkoi një kamikaz…

Çupi deklaratë “BOMBË”: Meta ka shitur informacion

Analisti Frrok Çupi ka bërë deklarata të forta ndërsa ishte i ftuar ditën e sotme në “Zona Zero” me gazetarin Thimi Samarxhiu.

Çupi tha se kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë kohës që ishte në drejtimin e Presidencës ka shitur informacion sekret tek shteti i Iranit.

“Meta ka shitur informacion sekret tek Irani.

Një pjesë e stafit të Presidencës ka shitur informacion tek rusët dhe Irani gjatë kohës që Meta ishte në drejtim të institucionit.

E njohim të gjithë personin që eshtë ngarkuar nga Meta që të jetë kamikaz dhe të shpërndajë informacion.

Meta ka lidhje të forta me Iranin, Rusinë  dhe Shërbimin Informativ serb,”  ka deklaruar Çupi për “Zona Zero”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore