Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Udhëtimi i fundit nënë e bir/ Momenti tragjik kur makina fluturon nga ura në lumin Osum (VIDEO)

Udhëtimi i fundit nënë e bir/ Momenti tragjik kur makina fluturon

Klaudia Xhaferraj po udhëtonte me djalin e saj në makinë me një mjet tip “Ëolksvagen”, udhëtim që rezultoi i fundit për të dy.

Ajo humbi kontrollin e mjetit, theu barrierën e Urës së Goricës dhe përfundoi në lumë. Klaudia dhe as djali 6 vjeç nuk mundën t’i mbijetonin këtij aksidenti të rëndë.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore