Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

U mbyt teksa shpëtonte vëllain dhe shokun e mitur, Anri Kashiku do të shpallet Dëshmor i Atdheut!

U mbyt teksa shpëtonte vëllain dhe shokun e mitur, Anri Kashiku do

Anri Kashiku do të shpallet Dëshmor i Atdheut.

Kështu është shprehur kryeministri Edi Rama. Ki i fundit ka shkuar në shtëpinë e të riut dhe u ka dhënë lajmin familjarëve.

Anri humbi jetën duke shpëtuar vëllain e vogël dhe shokune tij, të cilët po rrezikonin të mbyteshin në dallgët e detit Adriatik.

Pasi ia doli të shpëtonte vëllezërit, ai nuk mundi të dilte dot vetë.

Me Ramën, ishte edhe ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro, e cila shfaqej e prekur për ngjarjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore