Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

U ekzekutua brenda lokalit/ Del FOTO e biznesmenit të vrarë në Shëngjin

U ekzekutua brenda lokalit/ Del FOTO e biznesmenit të vrarë në

Një ish-kandidat për deputet u vra sot në Shëngjin. Ardian Nikulaj, biznesmen i njohur në Lezhë dhe pronar i disa lokaleve u qëllua me armë zjarri në një lokal në pronësi të tij në hyrje të Shëngjinit.

Nikulaj ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2021.

U ekzekutua brenda lokalit/ Del FOTO e biznesmenit të vrarë në

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për rastin, ndërsa po merr nën mbikqyrje administrimin e kamerave rreth zonës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore