Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

U ekzekutua brenda banesës së tij/ Del FOTO e 51-vjeçarit në Shkodër, autori dyshohet një i afërm

U ekzekutua brenda banesës së tij/ Del FOTO e 51-vjeçarit

Personi në foto është Petrit Vuksani, 51-vjeçari i cili mbeti i vrarë mesditën e sotme në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar.

Ai jetonte kryesisht në emigrim dhe shpesh herë kthehej në Shkodër dhe në vendlindjen e tij, në Dukagjin.

Paraprakisht dyshohet se autor i ngjarjes së rëndë është një i afërm i tij, i cili ka hyrë në banesën e viktimës në momentin që ai ka qenë i vetëm.

U ekzekutua brenda banesës së tij/ Del FOTO e 51-vjeçarit

Pasi e ka qëlluar disa herë me armë zjarri, është larguar në drejtim të paditur.

Në të gjithë zonën përreth janë ngritur pika kontrolli me qëllim kapjen e tij.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore