Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Tufa me para dhe makina luksoze në mes të Tiranës/FOTO nga autori me babain polic që dyshohet si vrasës i Edmond Papës

Tufa me para dhe makina luksoze në mes të Tiranës/FOTO nga autori

Është bërë publike ditën e sotme ngjarja e plotë dhe organizatori i saj, ku i vdekur ka mbetur Edmond Papa.

Albano Velo, djali i efektivit të policisë së Komisariatit nr. 4, Dilaver Velo, dyshohet si organizator dhe autor i vrasjes së Edmond Papës në Tiranë. Velo, sipas të dhënave të deritanishme, është mik i afërt me të ndjerin Aleksandër Sadikaj, i cili u vra më tritol në Sauk disa muaj më parë.

Dosja.al ka kontrolluar rrjetet e tij sociale, e ajo që bie në sy në fotografitë e tij në rrjete sociale nuk mungojnë ato me babain polic dhe Albano e shoqëron me shkrimin: Në flagrancë duke përdorur telefon në orar të punës. Por edhe nuk mungojnë as shprehjet motivuese dhe fotot me armë, tufa me para, makina të shtrenja por edhe me kanabis.

30-vjeçari është fotografruar shpesh në resortin "Sancho Farm" të Sadikajt në Memaliaj bashkë me shokë të tjerë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore