Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Tjetër përçarje brenda PD/ Demokratët tani do të kenë dy...

Tjetër përçarje brenda PD/ Demokratët tani do të

Partia Demokratike hap një tjetër faqe të re interneti!

Bëhet me dije se pasi faqja e vjetër pd.al mbeti në dorë të grupit të rreshtuar nga ish-kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe Enkelejd Alibeaj, Partia Demokratike ka zgjedhur të hapë një faqe të re. 

Ndërkohë që adresa e re njoftohet se është pdsh.al.

Nga ana tjetër njoftojmë se në faqen e vjetër janë ende të pasqyruara aktivitetet e Bashës.

Sa i përketë faqes së re, ajo hapet me primaret që po mban PD për zgjedhjet e 24 majit.

Në strukturat e pasqyruara në faqen e re, janë institucionet e reja të PD si dhe grupi parlamentar. Ndonëse ka ende shumë deputetë që nuk i janë bashkuar Berishës, në faqe grupi parlamentar nuk përjashton askënd dhe janë të gjithë emrat e deputetëve, përfshirë ai i Lulzim Bashës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore