Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Tërhiqet nga gara Ilir Alimehmeti, Belind Këlliçi ndan rolet para kohe: Doktori do jetë nënkryetar pas 14 majit

Tërhiqet nga gara Ilir Alimehmeti, Belind Këlliçi ndan rolet

Ilir Alimehmeti është tërhequr zyrtarisht mbrëmjen e sotme nga gara e primareve për Bashkinë Tiranë.

Vendimi u bë me dije në një deklaratë të përbashkët për mediat me kandidatin tjetër Belind Këlliçi me të cilin doli në balotazh në primaret e zhvilluara një ditë më parë në kryeqytet.

Sipas Belind Këlliçit, mes tyre është gjetur një gjuhë e përbashkët për të ecur përpara.

“Do të adaptojmë model amerikan të garës, modelin presidencial. Kam kënaqësinë time më të madhe të prezantoj krahun tim të djathtë në këtë fushate deri në 14 maj, dhe pas 14 majit nënkryetarin e bashkisë së Tiranës”, tha Këlliçi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore