Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Të shtëna me armë gjatë mbledhjes së PD-së në Kurbin, policia zbardh detajet

Të shtëna me armë gjatë mbledhjes së PD-së në

Të shtëna me armë janë raportuar mbrëmjen e sotme në Kurbin.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se të shtënat kanë ndodhur gjatë mbledhjes së degës lokale të zhvilluar nga Partia Demokratike. 

Gjithashtu bëhet me dije se me armë ka qëlluar një person dhe më pas është larguar, teksa paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Në një reagim, polica ka bërë me dije se autori është shpallur në kërkim.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore