Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Sot protestohet sërish për Jonadën! Qytetarët paralajmërojnë përshkallëzim

Sot protestohet sërish për Jonadën! Qytetarët

E enjtja nuk ishte dita e vetme kur qytetarët dolën në protestë për Jonadën, vajzën 7-vjeçare që humbi jetën tragjikisht pasi u përplas nga një skaf në Potam të Himarës.

Edhe sot qytetarët. siç kanë paralajmëruar, pritet të dalin sërish për të marshuar para kryeministrisë.

Qytetarët, lanë afat deri sot që Rama të shkarkonte Ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçin, Ministren e Turizmit, Mirela Kumbaro dhe Drejtorin e Policisë së Shtetit, Gledis Nanon.

Nuk dihet nëse numri do të jetë aq i madh sa atë ditë të enjteje, por pritet që shumë qytetarë të mblidhen tek Ministria e Brendshme dhe më pas tek kryeministria.

Sipas paralajmërimeve të bëra në protestën e parë, pritet që sot gjërat të përshkallëzohen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore