Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Është me origjinë nga Vlora”/ Karamuço: Pjesë e Cosa Nostra-s një SHQIPTAR, kryen vrasje...

“Është me origjinë nga Vlora”/ Karamuço:

Eksperti Ervin Karmuço ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Zona Zero” për të folur në lidhje me arrestimin e bosit të mafias famëkeqe Matteo Denario.

Ai ka zbuluar se në grupin e tij, sipas përgjimeve, është një shqiptar me origjinë nga Vlora, i cili kryen vrasje profesionale. 

“Në grupet e Matteo Danario-s bëhet e qartë që pjesë e ekzekutorëve në ngjarjet e rënda kriminale, që ka dalë dhe në përgjime, është një shqiptar. Është një person nga Vlora. Por nuk dihet identiteti i tij.

Është një shqiptar që mund të ketë formim ushtarak nga sistemi komunist. Është larguar në vitin 91. Bën punë profesionale. Nuk kapet dot. Kjo na tregon lidhjet me krimin shqiptar për të kryer vepra të rënda kriminale.”- tha Karamuço.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore