Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Shkundet Tirana! Tërmeti godet vendin, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Shkundet Tirana! Tërmeti godet vendin, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Një tërmet i magnitudës 4.1 ka tronditur sot vendin.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë në Lushnje, Peqin dhe Elbasan, ndërsa epiqendra raportohet të jetë 9 km larg Lushnjes.

Shkundet Tirana! Tërmeti godet vendin, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Thellësia e tërmetit ishte 2 kilometra. Lëkundjet janë ndjerë deri në kryeqytet, në katet e larta të ndërtesave.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore