Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Sekondat pas TRAGJEDISË në Himarë/ Ulërimat e dëshmitarëve dhe gjakftohtësia e autorit pas vrasjes së 5-vjeçares (VIDEO)

Sekondat pas TRAGJEDISË në Himarë/ Ulërimat e

Një vajzë 5-vjeçare humbi jetën sot tragjikisht në Potam të Himarës pasi u përplas nga një skaf. 

Drejtues i skafit është identifikuar si Arjan Tase, ish-shefi i komisariatit të Himarës.

Në videon e mëposhtme të siguruar nga Gazeta Shqip tregohen sekondat e para pas ngjarjes së rëndë.

Njerëz me duar në kokë që ulërijnë të tmerruar dhe pranë tyre autori i ngjarjes që duket tepër i ftohtë. Ai as nuk dënjon të zbresë nga skafi për të parë atë që ka ndodhur.

"Shiko, nuk e vret mendjen fare," dëgjohet një nga personat që ka filmuar duke thënë për autorin. 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore