Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Pse kanë mbetur bosh plazhet e Jugut?

Pse kanë mbetur bosh plazhet e Jugut?

Vetëm 10 ditë na ndajnë nga përfundimi i muajit korrik dhe ndryshe nga më parë kur kishte një fluks të madh pushuesish që vërshonin drejt Jugut të vendit, këtë herë janë parë më pak njerëz.

Për këtë Gazeta Shqip zhvillon këtë sondazh për të ditur mendimin tuaj lidhur me shkaqet që kanë çuar në boshatisjen e disa prej plazheve më të njohura.

Poll

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore