Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Pse Berisha po i “përlyen duart” me punët e SHISH? Gazetari: Një punonjëse në departamentin juridik i jep informacione

Pse Berisha po i “përlyen duart” me punët e SHISH?

I ftuar ditën e sotme në Top News ka qenë gazetari Muhamed Veliu i cili ka folur për lëvizjet që janë duke ndodhur në SHISH dhe lidhjen që mund të ketë kreu i PD, Sali Berisha me to.

Në studio  është shprehur se Berisha është duke i dhënë gjithë kësaj situate një vëmendje të shtuar sepse së fundmi që ndihet i rrezikuar nuk ka burime të tij që ti kalojën informacione të klasifikuara.

“Kjo është diçka e pritshme duke parë situatën në SHISH. Berisha ndjehet i  rrezikuar pasi nuk ka kush i  kalon informacion të klasifikuar tashmë që ka nisur fushata lëvizjeve. Është vënë nën dyshim për dërgime informacioni Berishës,  një punonjëse e SHISH në departamentin juridik, e punësuar që në kohën e Visho Ajazit”- tha një zyrtar i SHISH për gazetarin e Top Channel Muhamed Veliu.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore