Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

PËRGJAKET rruga e “Arbrit”/ 3 të vdekur dhe 4 të plagosur nga aksidenti tragjik

PËRGJAKET rruga e “Arbrit”/ 3 të vdekur dhe 4 të

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më herët në afërsi të urës Qeranecit.

Deri tani raportohet për 3 viktima dhe 4 të plagosur rëndë.

Në vendngjarje janë nisur dy ambulanca dhe një zjarrfikëse. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina.

Informacionet janë paraprake, ndërsa pritet njoftimi i policisë për saktësimin e tyre.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore