Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

“Po iu the prindërve do t’i vras të gjithë”/ 11-vjeçarja flet për herë të parë pas përdhunimit nga Astrit Terolli: Ishte hera e parë që…

“Po iu the prindërve do t’i vras të gjithë”/

Ka reaguar për herë të parë vajza 11 –vjeçare e cila vetëm pask ditë më parë është përdhunuar nga shoku i babait të saj nga Saranda.

Një një lidhje telefonike për "Shqipëria Live" vajza ka treguar se kjo ishte hera e parë që abuzohej seksualisht nga Astrit Terolli, teksa ky i fundit pasi kreu aktin e kishte kërcënuar të voglën.

“Jo vetëm një herë më ka ngacmuar është hera e parë. Ai më kërcënoi, më tha po u tregove prindërve do t’i vras të gjithë.”- tha e mitura.

Nga ana tjetër kujtojmë se Terolli është akuzuar dhe arrestuar menjëherë nga policia. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore