Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Plagosi me thikë kryetarin e Bashkisë Divjakë, ja kush është autori i ngjarjes

Plagosi me thikë kryetarin e Bashkisë Divjakë, ja kush

Kryetari i Bashkisë se Divjakës Fredi Kokoneshi, është plagosur me thikë. Mësohet se ai është dërguar në Spitalin e Lushnjës për ndihmë mjekësore.

Kokoneshi është dhunuar dhe me pare, por nuk dihet nëse kjo ngjarje ka lidhje me incidentet e mëparshme.

Sakaq, mësohet se Ergest Xhelili është autori i plagosjes. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve, ndërkohë që Kokneshi është në spital dhe me merr ndihmën e parë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore